ÜLDINFO REGISTREERI OSALEJAD LISAINFO PRINT SULGE REGISTRATION GUESTS

Eesti Meistrivõistlused

19.08.2017 - 20.08.2017
Pärnumaa, Are


 LITSENTSI Nr  Nimi  Võistlusklass  Grupp  Klubi  Relv  Osalemise algus  OK
EST23024 Emil Juht Jun B Rahvaspordiklubi Rae Beretta DT11 AM  
EST10139 Romet Viiber Jun D Ida-Viru Jahilaskurklubi Beretta DT10 AM  
EST10204 Tair Tooming Jun D Reino Jahilasketiir muu/other AM  
EST16036 Tarmo Järvamägi Jun C Laekvere Jahimeeste Ühing Beretta 692 AM  
EST22004 Aili Popp Lad D Männiku Sporting Klubi Blaser F3 AM  
EST10015 Inga Kõue Lad D Männiku Sporting Klubi Kemen AM  
EST16022 Kristiina Mitt Lad D Laekvere Jahimeeste Ühing Beretta 682 AM  
EST10003 Tiiu Ratassepp Lad C Männiku Sporting Klubi Beretta DT10 AM  
2292668 Markku Poutiainen Open 0 Finland Krieghoff AM  
LAT-77 Valerijs Ceprovs Open 0 Latvia Perazzi MX8 AM  
LV210260 Edgars Skele Open 0 Latvia Kemen AM  
20303MT132 Jānis Jēkabsons Open 0 Latvia muu/other AM  
LV4444 Edmunds Juskevics Open 0 Latvia muu/other AM  
LV001 Juri Kirenski Open 0 Latvia Kemen AM  
oooo Villem Rehkalt Open 0 Eesti litsentsita Beretta 686 AM  
000 Aare Kurist Open 0 Eesti litsentsita Renato Gamba AM  
Lv12 Maris lamberts Open 0 Latvia Krieghoff AM  
Lv13 Aivars dronka Open 0 Latvia Beretta DT10 AM  
LV99 Gints Babris Open 0 Latvia Fabarm AM  
666 Siim Lilienthal Open 0 Eesti litsentsita muu/other AM  
Lt 077 Saulius Savickas Open 0 Lithuania Beretta DT11 AM  
000 Karl Kaljuste Open 0 Eesti litsentsita muu/other AM  
0000 Oskar Paukku Open 0 Eesti litsentsita Beretta 686 AM  
000 Eero Nõmm Open 0 Eesti litsentsita SKB AM  
33139469 Jussi Mäki-Hokkonen Open 0 Finland muu/other AM  
Erikas Bolsakovas Open 0 Other Renato Gamba AM  
LV1709 Rolands Melnacis Open 0 Latvia Perazzi MX8 AM  
LV70 Artjoms Blohins Open 0 Latvia Beretta 682 AM  
LV80 Genadijs Blohins Open 0 Latvia Perazzi MX2000 AM  
LV90 Romans Satilovs Open 0 Latvia Perazzi MX2000 AM  
ENG001 John Mckenzie Open 0 Great Britain Krieghoff AM  
ENG002 Rebecca Mckenzie Open 0 Great Britain Zoli AM  
LV002 Ira Kirenska Open 0 Latvia Kemen AM  
40290754 Heikkinen Tero Open 0 Finland Salvinelli AM  
40091224 Pasi Siikaluoma Open 0 Finland Krieghoff AM  
LV200674 Girts Runnis Open 0 Latvia Browning AM  
LV201076 Lauris Janeks Open 0 Latvia Browning AM  
LT006 Antanas Aleksiunas Open 0 Lithuania Perazzi MX2000 AM  
EST10011 Aare Holm Sen A Männiku Sporting Klubi Kemen AM  
EST10018 Aivar Alavere Sen B Elva Jahilaskeklubi muu/other AM  
EST23001 Alar Animägi Sen C Viljandimaa Jahimeeste Liit Beretta 692 AM  
EST10032 Andero Slavski Sen C Rahvaspordiklubi Rae Fabarm AM  
EST10013 Andres Karu Sen A Männiku Sporting Klubi Beretta DT10 AM  
EST10029 Andres Ratassepp Sen A Männiku Sporting Klubi Krieghoff AM  
EST12006 Andres Tooming Sen C Reino Jahilasketiir Beretta 682 AM  
EST10002 Anti Peetso Sen A Laekvere Jahimeeste Ühing Renato Gamba AM  
EST21016 Arno Kruusmann Sen D Ida-Viru Jahilaskurklubi Beretta 682 AM  
EST10254 Arvin Peks Sen D individuaalvõistleja Browning AM  
EST10035 Carl-Ulrich Uuemõis Sen B Keila Jahiselts Kemen AM  
EST17001 Enar Viljamaa Sen C Elva Jahilaskeklubi Kemen AM  
EST10001 Hannes Kuusmik Sen A Ida-Viru Jahilaskurklubi Renato Gamba AM  
EST23002 Ilmar Animägi Sen B Viljandimaa Jahimeeste Liit Beretta 682 AM  
EST21001 Ivar Pärn Sen D Elva Jahilaskeklubi SKB AM  
EST10233 Jaanus Vaaderpass Sen D Kose Jahiselts muu/other AM  
EST10211 Juhan Tetsmann Sen D individuaalvõistleja Browning AM  
EST10226 Jüri Suvorov Sen D individuaalvõistleja Browning AM  
EST10019 Jüri Valdma Sen A Männiku Sporting Klubi muu/other AM  
EST10039 Kaupo Kindsigo Sen A Võrumaa Jahimeeste Selts Kemen AM  
EST18002 Koit Kivikas Sen B Pärnumaa Jahimeeste Liit Beretta 686 AM  
EST10104 Kristo Lipp Sen D Laekvere Jahimeeste Ühing SKB AM  
EST15017 Kulno Rehkalt Sen B Silma Laskurklubi muu/other AM  
EST10004 Lauri Mihkelson Sen D Männiku Sporting Klubi Beretta DT10 AM  
EST15007 Maanus Mäesalu Sen B Silma Laskurklubi Beretta 682 AM  
EST10012 Margus Valgma Sen A Rahvaspordiklubi Rae Beretta DT10 AM  
EST10084 Meelis Kruusmann Sen B Pärnumaa Jahimeeste Liit Beretta 682 AM  
EST14001 Meelis Tambla Sen B Männiku Sporting Klubi Beretta DT10 AM  
EST10090 Oliver Leif Sen C Männiku Jahilasketiir Renato Gamba AM  
EST20007 Raido Mägi Sen B Saarte Jahimeeste Selts Browning AM  
EST17002 Rain Lepp Sen A Elva Jahilaskeklubi Kemen AM  
EST10017 Rainis Nagel Sen B individuaalvõistleja muu/other AM  
EST24001 Rivo Poltimäe Sen B Võrumaa Jahimeeste Selts muu/other AM  
EST12010 Roland Pullerits Sen A Rahvaspordiklubi Rae Renato Gamba AM  
EST10208 Roland Vent Sen D individuaalvõistleja muu/other AM  
EST10146 Siim Sirel Sen C Pärnumaa Jahimeeste Liit Browning AM  
EST10202 Siim Suvi Sen D Reino Jahilasketiir Browning AM  
EST16021 Sulev Kont Sen B Rahvaspordiklubi Rae Beretta DT10 AM  
EST18001 Taivar Lumiste Sen A Pärnumaa Jahimeeste Liit muu/other AM  
EST10230 Tarmo Meus Sen D individuaalvõistleja IZ AM  
EST24004 Tauno Tamm Sen A Võrumaa Jahimeeste Selts Perazzi MX2000S AM  
EST24005 Tauri Tamm Sen A Võrumaa Jahimeeste Selts Perazzi MX2000S AM  
EST15006 Tõnu Kirs Sen A Silma Laskurklubi Krieghoff AM  
EST10228 Valeri Suvorov Sen D individuaalvõistleja muu/other AM  
EST12001 Veikko Tihvan Sen A Ida-Viru Jahilaskurklubi Krieghoff AM  
EST19002 Ain Tukk SupVet D individuaalvõistleja muu/other AM  
EST23010 Jaak Jõela SupVet D individuaalvõistleja Beretta 686 AM  
EST11003 Jaan Brikker SupVet D Hiiumaa Jahimeeste Selts muu/other AM  
EST18006 Olev Kuuse SupVet D Pärnumaa Jahimeeste Liit Beretta 682 AM  
EST10014 Olev Schmidt SupVet C individuaalvõistleja muu/other AM  
EST10093 Vjatseslav Rusak SupVet D Klubi Tajask muu/other AM  
EST16001 Alo Ling Vet A Laekvere Jahimeeste Ühing Kemen AM  
EST21003 Andres Kõiva Vet A Elva Jahilaskeklubi Beretta DT10 AM  
EST18007 Ants Tormilind Vet B Pärnumaa Jahimeeste Liit Browning AM  
EST15003 Arvo Kuslap Vet B Silma Laskurklubi Salvinelli AM  
EST16019 Enno Jersov Vet D individuaalvõistleja Marocchi AM  
EST14003 Fredi Tarbe Vet B Järvamaa Jahindusklubi Beretta DT10 AM  
EST179 Heikki Jaansalu Vet B Männiku Sporting Klubi Perazzi MX8 AM  
EST16004 Maaris Sveters Vet C Laekvere Jahimeeste Ühing Renato Gamba AM  
EST20001 Marko Vann Vet B Tagavere Laskurklubi Renato Gamba AM  
EST10149 Raivo Kimmel Vet C Pärnumaa Jahimeeste Liit Beretta 686 AM  
EST10082 Sergei Kivi Vet C Männiku Sporting Klubi Beretta DT10 AM  
EST16002 Tõnu Krooben Vet B Laekvere Jahimeeste Ühing Beretta DT10 AM  
EST17003 Uuno Viirlaid Vet D Põlva Jahiselts Beretta 682 AM  
EST10021 Viktor Beregov Vet A Ida-Viru Jahilaskurklubi muu/other AM